کیمیاگری لحظات

آیا می‌دانید فرکانس درونی شما تمام ارتباطات شما را کنترل می‌کند؟!

در زندگی گاهی در شرایط و موقعیت‌هایی قرار می‌گیریم که ارتباطات ما را با دیگران تحت تاثیر قرار می‌دهد، و اگر ریشه علت این اتفاق‌ها را بخوایم پیدا کنیم، به درون ما و فرکانس روانی ما در آن لحظه برمی‌گردد!
در واقع هرگاه ما از لحاظ روحی و روانی در سطح آرامش قرار داشته باشیم، و انرژی روحی خودمان را کنترل کنیم، قطعا تمام روابط خود را می‌توانیم به زیبایی مدریت کنیم.

چرا که طبق قانون کیهانی، حال درونی ما زندگی بیرونی ما را می‌ساز.

حتما برای شما دوست عزیز هم این اتفاق افتاده است، که یک روز صبح از خواب بیدار شدید و انقدر حال شما خوب بوده که اگر در طی روز هر اتفاقی هم افتاد که نامطلوب شما بوده به راحتی از کنار آن گذشتید! به نظر شما چرا این تفاوت رفتار در شما ایجاد شده؟ آیا جواب به جز تغییر حال درونی شما هست؟؟

دقیقا همین است، هرگاه ما از درون حالمون خوبه همه چیز انگار خوبه! حتی اگر مورد نامطلوبی هم پیش بیاد به راحتی از کنارش عبور می‌کنیم.
و خبر خوب این هست که حال خوب شما کاملا دست خودتان است و ربطی به شرایط و اتفاق‌های بیرونی نداره! بلکه با آرامش درونی خود می‌تونید حتی جهان بیرونی خود را کنترل و مدیریت کنید، چرا که همه چیز از درون به بیرون هست!

در واقع خداوند قدرتی درون همه ما قرار داده است به نام، قدرت کیمیاگری
و این قدرت درونی تا جایی کاربرد دارد که نه تنها می‌توانیم روابط خود را بهتر کنیم که، در تمام جنبه‌های زندگی می‌توانیم تغییرات بنیادین در خود ایجاد کنیم.

خداوندگار عالم، آن الله یکتا من و تو را چنان عزتمند آفریده که عالم را به سجده در مقابل ما دستور داد.

دوست عزیز اگر به دنبال یک عشق و ارتباط عالی هستی، از درون حال خودت رو خوب کن و عاشق خودت باش، که در زندگی عشق تقدیم کسی می‌شود که از درون عاشق خودش هست و خودش را دوست دارد.
عاشق خود بودن یعنی فارغ از هرکار نامناسب و خطایی که انجام دادیم، عاشقانه خودمون رو دوست داشته باشیم و از خودمون بگذریم.

اگر می‌خواهی روابط قشنگی داشته باشی و یا روابط خراب الانت تبدیل به روابط زیبا و پر عشقی بشود، از همه ببر، و به درون خودت فرو برو و با خدای خودت ملاقات کن و آرام شو و آنگاه شروع کن به عشق‌ورزی درونی به خودت و آنگاه تمام رفتارهای بیرونی تو متحول می‌شود و در زندگی‌ات، فرکانس روانی تو جاری می‌شود و این فرکانس متحول کننده همه روابط تو می‌شود.

تو باید بپذیری که مسئول صد در صد زندگی خودت هستی و آنگاه این مسئولیت تو را برای آرامش داشتن بیشتر هدایت می‌کند.

تو کیمیاگر زندگی خودت هستی، و این قدرت درونی را دریاب و استفاده کن و مسِ زندگی‌ات را به طلای وجودی خودت تبدیل کن.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
مدرس ارتباطات کوانتومی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
دانلود فایل
  • درصورت مشکل در دانلود پادکست ما را در جریان بگذارید.

پسورد فایل :

دیدگاهتان را بنویسید