مدیریت احساس

برای داشتن یک زندگی آرام و دلخواه، باید مدیریت احساسات درونی را فرا بگیریم.

در زندگی گاهی شرایطی ایجاد می‌شود که کنترل شرایط تقریبا غیر ممکن می‌شود! تنها راه برون رفت از شرایط بحرانی مدیریت احساسات خویش است.
برای آنکه بتوانید احساسات خود را خوب مدریت کنید، باید افکار خود را کنترل نمایید و سرمنشا ایجاد افکار ذهنی، دایره توجهات ما می‌باشد.

اگر خواهان مدیریت احساسات در شرایط بحرانی هستید، باید این را بدانید که دایره توجهات شما می‌تواند احساسات شما (و حتی وقایع زندگی شما) را کنترل کند.
ببینید در شبانه‌روز دائم به چه چیزهایی توجه می‌کنید؟! و اساس این توجهات از اطالاعاتی است که در شبانه‌روز به ذهن خود وارد می‌کنید!

زمانی که متعهدانه و بصورت مجدانه تصمیم به تغییر زندگی خود می‌گیرید، با کنترل ورودی‌های ذهنتان می‌توانید اول از همه احساسات خود را در لحظه تغییر دهید و مدیریت کنید و در گام‌های بعدی این کنترل ورودی‌های ذهن و وارد کردن اطلاعات مفید و دلخواه باعث ایجاد کانون توجهات شما می‌شود.

و زمانی که بر خواسته‌های خود توجه می‌کنید، علاوه بر ایجاد افکار مثبت و احساسات خوب در خود، باعث سفارشِ خلق خواسته‌های خود به جهان هستی می‌شوید، زیرا جهان هستی تنها به احساسات یرخواسته از توجهات شما واکنش نشان می‌دهد و در یک پروسه زمانی، آنچه را آگاهانه یا ناخوداگاه با توجه خود احساس کردید را برایتان می‌آفریند و در زندگیتان بوجود می‌آورد.

در این ویدئو سه تمرین قدرتمند برای کنترل افکار منفی و تخلیه احساسات را مطرح کرده‌ام که با انجام آنها می‌توانید شاهد معجزه آرامش درونی شوید.

پس برای آفرینش خواسته‌ها و زندگی شیرین، باید بر کنترل ورودی‌های ذهن توجه کرد تا همیشه فارغ از اتفاق‌های بیرونی، به راحتی بتوانیم احساسات قشنگی را از خود ساطع کنیم.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
مدرس ارتباطات کواتنومی
نویسنده کتاب‌ DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

دیدگاهتان را بنویسید