قناعت؟!

همه ما از کودکی تحت بمباران واژگانی بزرگ شده‌ایم که دقیقا نظام باورهای ما را نشانه رفته‌اند!
در روانشناسی می‌گویند، تربیت انسان تا 3 سالگی، باعث ایجاد ساختار زندگی او در آینده است! مگر آنکه آگاهانه دست به تغییر باورهای ذهنی خود بزند!

اینکه ما مانند پدر و مادرمان تربیت شده‌ایم چیز بسیار بدیهی است، چون آنها هم تحت همین تعابیر شنیده شده از والدینشان رشد یافتند، پس وقتی چیز صحیحی را نیاموختند، چگونه می‌توانند آن‌را به نسل بعد انتقال دهند؟
به همین جهت، در مسیر رشد و تغییر باید دست از سرزنش‌ها برداشته و آگاهانه، تمرکز خویش را بر راه‌حل‌های موثر بر تغییر نظام باورهای خویش بگذاریم.

به همین منظور اولین چیزی که در مسیر تغییر و رشد، بسیار اهمیت دارد، نگرش 360 درجه‌‌یِ بدون تعصب یا همان آزاد اندیشی است،
وقتی تعصب به یک دیدگاه یا فرهنگ یا هر چیز را با خود داشته باشیم، مانع بزرگی دربرابر رشد و تغییرات بنیادین خویش ایجاد کرده‌ایم.

بنابراین برای آنکه در زندگی از سلامتی، ثروت و موفقیت بیشتری بهره ببریم، باید هرلحظه بر خودآگاهی و خداآگاهی خویش متوجه باشیم، زیرا ما بر این باوریم که، خداوند و خود، کافیست، ولاغیر.
یعنی هرچیزی که برای سعادت بشری نیاز است در این تیم دو نفره به شرط توکل و ایمان محض و درک و به کارگیری آگاهی‌ها، وجود دارد و نیاز ما را از تن دادن به ذلت و التماس غیر او مبرا می‌سازد.

با این مقدمه شما را به یک سفر یک ساعته دعوت می‌کنم، سفری جذاب برای دریافت و درک آگاهی‌هایی از فرکانس‌ الهی.
پادکستی که در حال دانلود آن هستید، نتیجه فقط یک لایو دو نفره نیست! بلکه حاصل الهامات و وحی‌های الهی است که جز با توکل به او دریافت ننموده‌ایم و جز با خواستنِ هدایت و راهنمایی و حمایت آشکارِ او بیان نکرده‌ایم.

امیدوارم با شنیدن چندباره این پادکست، به درک واضحی از رذیلت محضِ واژه‌ای به نام “قناعت” برسید.
چرا که هیچ پیشرفتی در زندگی بشر ایجاد نشده است و نمی‌شود، مگر با بیشتر خواستن و عطشِ کشف و اختراعات بیشتر، که این مورد دقیقا منطبق بر نظام فراوانی و رو به گسترش جهان هستی است، که خداوندگار عالم آن الله یکتا آفریده است.

سپاس از اینکه در این مسیر، بدون تعصب اجازه می‌دهی این آگاهی‌ها بر جانت بنشیند و تو را خودش به راحتی هدایت کند.
در زندگی “به همین سادگی” می‌توان به سعادت رسید، زیرا “برنده‌ها ساخته تغییرند نه تقدیر”

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
مدرس اصول ارتباطات کوانتومی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
دانلود فایل
  • درصورت مشکل در دانلود پادکست ما را در جریان بگذارید.

پسورد فایل :

دیدگاهتان را بنویسید