قانون درخواست

وقتی به رستوران میرویم، گارسن سر میز ما می‌آید و برای گرفتن سفارش می‌گوید: خوش آمدید قربان، غذا چی میل دارید؟
به نظر شما می‌توان بگوییم، غذا می‌خوام، او باز می‌پرسد، چه غذایی؟! و شما می‌گویید غذا دیگه، غذا می‌خوام!! در نتیجه گارسن می‌رود و به میل خودش برای شما غذایی می‌آورد، در این لحظه شما به غذایی رو به رو می‌شوید که دوست ندارید، و بعد می‌گویید، ای بابا! این چه غذایه؟! من نمی‌خوام! دوست ندارم!

مسئله می‌دونید کجا هست؟ اینکه شما فقط غذا خواستید، نگفتید چه غذایی؟! از منویی که گارسن در اختیار شما گذاشته بود استفاده نکردید تا غذای دلخواه خود را سفارش دهید و سپس میل کنید!

آیا این داستان واقعی هست؟! معلومه که نه! چون ما یاد گرفتیم وقتی به رستوران می‌رویم غذای دلخواه خودمان را از منو انتخاب و سفارش دهیم.
اما در واقعیت زندگی چطور؟ واقعا ما در زندگی از منو جهان هستی، همان اتفاق‌ها و شرایط و موقعیت‌ها و خواسته‌های خودمان را انتخاب و دریافت می‌کنیم؟؟!!

اگر کمی صادق باشیم به این سوال جواب خیر می‌دهیم، چون واقعا به ما یاد نداده‌اند که چگونه درخواست کنیم؟! چگونه از منوی جهان هستی خواسته مطلوب خود را انتخاب کنیم!
و نتایج آن چیزی نیست که باب دل ما باشد، درنتیجه زندگی بر کام ما نیست و آنگاه از خداوندگار عالم شاکی می‌شویم! که چرا اینجور شد؟! چرا اونجور شد؟! ولی حواسمان نیست که درخواست کردن یک قانون مشخص و دقیق دارد.

در این آموزش، قانون درخواست را که دارای سه گام اساسی است، مطرح کردم، و کاملا توضیح داده‌ام، که چرا بعضی وقت‌ها بعضی‌ خواسته‌های ما سریع اجابت می‌شود و گاهی در حسرت یک خواسته می‌مانیم!

امیدوارم با آگاهی از این قانون زندگی خود را به مراتب زیباتر و پربارتر از گذشته بسازید.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

دیدگاهتان را بنویسید