قانون تکامل

گاهی این سوال پیش می‌آید که چرا در زندگی به خیلی از خواسته‌های خودم هنوز نرسیدم؟!

تمام خلقت دنیا بر پایه قانونی به نام تکامل استوار است، یعنی برای آنکه موردی آفریده شود، باید مراحل خلقت خود را طی کند و بعد محقق گردد.
از آفرینش زمین  و آسمان تا موجودات و تولد انسان و … همگی این قانون را طی می‌کنند تا به مرحله کمال به آفریده شدن برسن. و اگر موجود و یا مخلوقی مراحل تکامل خود را کامل و دقیق طی نکند، درصورت آفریده شدن ناقص خواهد بود!

در زندگی ما نیز این قانون صادق هست، تا زمانی که به تکامل و ظرفیت مناسب برای داشتن آرزوی مورد نظر نرسیم، تحقق خواسته‌ها بعید است و اگر هم رقم بخورد ناقص خواهد بود و مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت!

پس اگر به دنبال کسب یک دستاورد بزرگ و آفرینش خواسته‌های خود هستید، کمی صبر بورزید و اجازه دهید ذهن و وجود شما برای داشتن آن مطلوب آماده شود و این امر با طی کردن مراحل تکامل ایجاد می‌گردد.

برای ایجاد تکامل باید همه وجوه ذهنی و جسمی ما در آفرینش این خواسته آماده باشد، در واقع زمانی که ذهن ما چیزی را می‌پذیرد، مراحل تکامل در حال کامل شدن است، و از آن پس مرحله‌ آفرینش و حتمی شدن و ظهور خواسته‌ها با صبر و استقامت و ساخت شخصیت لایق، به تمامیت این تکامل می‌انجامد.

اما اگر ما تکامل خودمان را برای خواسته‌ای طی نکنیم و آن خواسته محقق گردد، به راحتی آن خواسته را از دست می‌دهیم و حتی باعث به درد سر افتادن ما می‌شود. پس برای اینکه آرزوها و درخواست‌های ما پس از تحقق به نفع ما باشد، ما باید طبق قانون تکامل، رشد کرده باشیم و ظرفیتِ داشتنِ آن خواسته را داشته باشیم.

در این آموزش به صورت دقیق مطرح کرده‌ام که قانون تکامل چیست؟ و توجه به این قانون چگونه می‌تواند ما را برای رسیدن به خواسته‌هایمان کمک کند و در نهایت سعادتمند از داشتن خواسته‌های خود باشیم.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

دیدگاهتان را بنویسید