وبلاگ

قانون تکامل ( قسمت دوم)

شاید یکی از بزرگترین سوالات بشر این باشد که، چه زمانی می‌تواند به خواسته‌های خود برسد؟ و جواب این سوال کاملا به خود فرد بستگی دارد!

زمانی که برای داشتن خواسته‌ای، طبق قوانین جهان هستی عمل می‌کنیم، می‌توانیم به راحتی خواسته‌های خود را بیافرینیم، زیرا انسانی که می‌داند، برای داشتن خواسته‌هایش اول از همه باید ظرفیت وجودی خود را گسترش دهد، آنگاه آن ظرفیت گسترش یافته اول، به راحتی برای دریافت آرزوها آماده شده است.،

در واقع زمانی که ما خواسته‌ای را از خداوندگار عالم طلب می‌کنیم، طبق قانون درخواست، او به لحظه، آن خواسته را برای ما محقق می‌کند، اما اینکه چرا در همان لحظه دریافت نمی‌کنیم، به خودمان برمی‌گردد! که آیا در فرکانس دریافت هستیم یا در فرکانس مقاومت؟!

یکی از علل قرار گرفتن در فرکانس مقاومت، نداشتن ظرفیت لازم و کافی برای داشتن خواسته است!

وقتی ما ذهن خود را برای داشتن خواسته‌ای آماده می‌کنیم و باورِ عالیِ لیاقتمندی را در خود افزایش می‌دهیم، آنگاه هدایت‌های الهی یکی پس از دیگری برای رسیدن به آن خواسته در دنیای ما حاضر می‌شود، که با توجه به آنها و اقدامات موثر و صبر و استقامت در مسیر، قطعا می‌توانیم ظرفیت لازم را برای داشتنش در خود ایجاد کنیم، آنگاه خواسته ما محقق می‌شود، و چون ظرفیت لیاقتمند را در خود ایجاد کرده‌ایم، آن خواسه برای ما سراسر خیر و رحمت و باعث گشایش می‌گردد.

در واقع اگر ظرفیت داشتنِ خواسته‌ای را در خود ایجاد نکرده باشیم، آن خواسته در 99% موارد ایجاد نمی‌شود و اگر هم بشود به سود ما عمل نخواهد کرد و به راحتی آن‌را از دست می‌دهیم. و بعد می‌گوییم که خدایا چرا من؟! مشکل تو با من چیست؟! در صورتی که نمی‌دانیم که همه عالم بر پایه نظم و قوانین ثابتی استوار است و در حال کارکرد می‌باشد، که اگر این قوانین را درک کنیم، به راحتی، می‌توانیم، از زندگی خود لذت ببریم.

در این قسمت، من سعی کرده‌ام که قانون تکامل را بیشتر توضیح بدهم، و به سوالات دوستان در خصوص قانون تکامل پاسخ داده‌ام.
امیدوارم با بهره بردن از این آکاهی زندگی خود را به زیبایی بسازید و از هر لحظه آن لذت ببرید و همواره شاد و پیروز و شاکر نعمات فراوان الله یکتا باشید.

دوستت دارم
سید‌ محمدسعید میریونسی
نویسنده کتاب DNA‌ موفقیت

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

دیدگاهتان را بنویسید