اهرم رنج و لذت

آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده وقتی برای رسیدن به یک هدف برنامه‌ریزی کردید، یک سری علل ایجاد شد که نذاشته به برنامه خود برسید؟

وقتی یک خواسته‌ای درون ما شکل می‌گیرد تا زمانی که بخواهیم اقدامت موثری برای بوجود آمدن آن انجام بدیم، ذهن ما کاملا مخالفت می‌کند و این مخالفت بر اساس ذات و سیستم ذهنی ما هست!
چون مغز ما تقریبا با انرژی معادل یک لامپ 40 وات کار می‌کند، پس بنابراین حداکثر مخالفت را برای ایجاد یک رفتار جدید در روند زندگی ما می‌کند، تا ما از انجام آن کار دست برداریم و به اصطلاح حداقل انرژی از ما مصرف شود!

مگر آنکه برای ذهن ما کاملا جا بیوفتد که رسیدن به این هدف و یا انجام این کار و صرف این انرژی باعث بدست آوردن دستاوردهای بسیار خوبی می‌شود که برای زندگی ما مفید است.

آنگاه که ذهن ما بپذیرد چیزی برای ما مفید است و دستاوردهای مفیدی به بار دارد، همه قوای خودش را با ما موافق می‌کند که آن رفتار در ما شکل بگیرد و یا برای رسیدن به آن خواسته همه علل درونی و بیرونی را چنان هماهنگ می‌کند که به زیبایی به سمت هدف خود پیش برویم  و آن‌را محقق کنیم.

و یکی از ابزارهای بسیار کارآمد و مفید برای ایجاد کردن پذیرش ذهنی، “اهرمِ رنج و لذت” است، که در این ویدئو به طور دقیق تمام گام‌های مورد نیاز جهت استفاده موثر از این اهرم را توضیح داده‌ام.

امیدوارم با مشاهده مکرر این ویدئو و انجام دقیق راهکار ارئه شده در آن به تمام خواسته‌های خود با توکل به خدای مهربان و قادر، برسید.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
مدرس ارتباطات کوانتومی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

دیدگاهتان را بنویسید