وبلاگ

افزایش قدرت ایمان

درون ما قدرت‌هایی ذاتی نهفته است که با آگاهی از آنها و بهره‌گیری صحیح، می‌توانیم زندگی خود را شیرین‌تر کنیم و به راحتی در جریان همیشگی از ثروت و خوشبختی قرار بگیریم.

یکی از قدرتهایی که درون ما وجود دارد و بسیار قدرتمند عمل می‌کند، قدرت ایمانی است که با آگاهی و بهره بردن از آن می‌توانیم اعجاز کنیم.
ایمان به خدایی که قدرت مطلق کائنات است، ایمان به  توانایی‌های ذاتیمان که ما را تا سر حد پادشاهی جهان هستی به پیش می‌برد، و ایمان به جهانی که خداوند بصورت سیستماتیک آفریده است، و با آگاهی از قوانین آن و ساخت باورهای ذهنی می‌توانیم به تمام خواسته‌های قلبی خود به راحتی برسیم.

ایمان یعنی تنها روزنه روشن در شب تاریک، ایمان یعنی، روشنایی دل از محقق شدن آرزوها، ایمان یعنی، ندای الهی درون که تو را دعوت به صبر و استقامت می‌کند، در حالی که دیگران حتی باورت ندارند!

ایمان یعنی، به من بگو دقیقا، چقدر خودت را قبول داری ؟

انسان در وادی زندگی نیازمند این است که به یک تکیه‌گاه مستحکم تکیه دهد تا در مسیر زندگی‌اش بدون ترس و تردید و با دلگرمی ادامه دهد، و چه تکیه‌گاهی از خداوند مطمئن‌تر و مستحکم‌تر؟! که خداوندگار عالم، آن الله یکتا همواره بوده و هست و خواهد بود، و این قدرتِ مطلق، همیشگی است، و زمانی که از او مدد می‌گیریم، چنان درها برایمان به راحتی باز می‌شود که متعجب می‌شویم!

ایمان یعنی، اعتقاد راسخ به آنچکه درونت به تو الهام می‌کند، که ایمان هر لحظه ما به این الهامات الهی است که زندگیمان را به سر منزل مقصود می‌رساند.

و خاطرت باشد، ایمانی که تو را به حرکت وا ندارد، ایمان نیست! بلکه توهمی از ایمان است.
ایمان یعنی حتی در تاریک‌ترین ساعات شب به راحت ادامه بده، حتی اگر به ظاهر چیزی را نمی‌بینی.

دوستت دارم
سید محمدسعید میریونسی
مدرس ارتباطات کوانتومی
نویسنده کتاب DNA موفقیت

اشتراک گذاری:
دانلود فایل
  • درصورت مشکل در دانلود پادکست ما را در جریان بگذارید.

پسورد فایل :

دیدگاهتان را بنویسید